Відчуття самотності при проживанні горя втрати.
Самотність йде пліч-о-пліч із втратою, і це факт. Приблизно 67 % людей, що переживають горе втрати, відчувають самотність. І це
Самотність йде пліч-о-пліч із втратою, і це факт. Приблизно 67 % людей, що переживають горе втрати, відчувають самотність. І це
Зазвичай, психологи починають працювати з людиною у скорботі набагато пізніше, ніж у перші часи після втрати або того моменту, коли
Ми звикли до того, що біль втрати – це індивідуальна проблема окремої людини, індивідуальна робота скорботного у проживанні горя. Але
Дайте скорботі слово! Цю фразу я завжди використовую у своїх навчальних матеріалах, зокрема й на авторському курсі для психологів «Терапія
Сьогодні про четвертий Щоденник самодопомоги і про ще один важливий аспект проживання горя втрати. Одразу після втрати близької людини ми
Сьогодні поговоримо про третій Щоденник самодопомоги. І він про страх. Насправді у проживанні горя втрати дуже багато страхів. Це і
В минулому пості ми говорили про перший Щоденник самодопомоги «Прийняття». Він не єдиний, адже визнання факту втрати хоча і є
Не всі хочуть говорити вголос про своє горе. Не всі можуть і готові розповідати, як їм болить. Розповісти, виразити словами
Коли ми переживаємо втрату близької людини, то відчуваємо майже фізичний біль, страх, сум, відчай, апатію, агресію. В кожного свій власний