Про себе

Практичний психолог, психотерапевт, майстер системного моделювання і розстановок, сексолог, доктор філософії, доцент.
Спеціалізація: самооцінка, внутрішній конфлікт; сімейна психологія: подружні, дитячо-батьківські відносини; сексуальність і сексуальні відносини; психологічні травми (крім бойових); психосоматика; творча самореалізація, лайф-коучинг.

Великий досвід консультування сімейних пар в особливому форматі: консультацію ведуть 2 психолога: я, Павло, і моя дружина Стегній Марія Сергіївна, яка, як і я, є практичним психологом, психотерапевтом та майстром системного моделювання і розстановок. В такому форматі подружня пара клієнтів може отримати кваліфіковану допомогу від подружньої пари сімейних психологів, що істотно підвищує загальну ефективність. В такому консультуванні ми, Павло і Марія, взаємно доповнюємо один одного: чоловічий і жіночий погляд на сім’ю і відносини, чоловіча і жіноча енергетика, розум і інтуїція, аналіз і синтез. Це допомагає подолати обмеження кожного і знайти гарне рішення для подружньої пари клієнтів.

Провідні методи: системно-функціональний дизайн, системне моделювання, системні розстановки. Додатково використовуються: системно-векторний психоаналіз, окремі елементи екзистенціальної та когнітивно-поведінкової психотерапії. Постійно підвищую свою кваліфікацію. Вивчаю нові методики.
Форми роботи: індивідуальна і групова робота, он-лайн консультації.

 

Освіта

Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка

1987 - 1992 Історія і радянське право

Міжрегіональна Академія управління персоналом м. Київ

2011 - 2013 психолог

друга вища освіта

Досвід роботи

Центр системного моделювання "Майстер" (м.Запоріжжя)

2011-2013 Розвиваючий курс з системного моделювання енерго-інформаційних процесів
Немає затверджених відгуків для показу!